The Far Edge Of Your Mind

Samsung Unpacked 2023: Date, time, and how to watch

Samsung, Galaxy S23 serisini tanıtacağını umduğumuz bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihini açıkladı.

Galaxy S serisinin yıllık olarak yenilenmesi performansı, kamera kalitesini ve pil ömrünü artıracak. Bunlar, Samsung’un her zaman geliştirmeye çalıştığı sorunlardır.

Hepsi Galaxy S22 Ultra’ya benzeyen cihazların sızdırılmış görüntülerini gördük. Bu, arkada S22 Ultra’daki gibi ayrılmış üçlü bir kamera dizisine sahiptir.

Qualcomm, Galaxy S23’ten başlayarak küresel olarak tüm Galaxy telefonlarına enerji sağlayacağını söyledi. Bu, Samsung’un ABD dışında kullandığı fazladan Exynos birimi olmadığı anlamına gelebilir.

Öyleyse, erken sızıntıların hepsinin doğru olup olmadığını ne zaman anlayabiliriz?

Bir sonraki Samsung Paketten Çıkarıldı mı?

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliği 1 Şubat Çarşamba günü. Sunum 1:00 PM ET, 10:00 AM PT’de başlıyor.

Unpacked etkinliğini izleyerek yaklaşık bir saat geçirmeyi bekleyin. Geçen yılki Galaxy S22 tanıtımı bir saatten biraz uzun sürdü.

Samsung Unpacked’ı nasıl izleyebilirim?

Bu Ambalajsız, pandemi başladığından beri Samsung’un yüz yüze birincil etkinliği olacaktı. San Francisco’daki Mason Oditoryumu’nda olacak.

Bununla birlikte, birlikte izlemek için San Francisco’ya gitmeniz gerekmeyecek. Etkinlik, Samsung’un YouTube kanalında, Samsung.com’da, Samsung’un Haber Odasında ve muhtemelen Samsung’un meta veri deposunda yayınlanacak.

Kullanılabilir olduğunda Youtube yerleştirme özelliğini dahil etmek için bu gönderiyi değiştireceğiz.

Ne bekleyebileceğinizi?

Galaxy S23 serisini görmeyi bekleyebilirsiniz. Samsung, etkinlikte neler göreceğimize dair tanıtım filmleri yayınlamaya başladı bile.

Biri, üçlü kamera dizisinden daha yüksek düşük ışık verimliliğiyle dalga geçiyor ve “Ay ışığı için yapılmış” diyor. Bir diğeri, 200MP ana kameranın daha erken sızıntılarına atıfta bulunması gereken ekstra megapiksellerden bahsediyor.

Interested:  Here are your free Prime Gaming games for January 2023

Yaklaşan Galaxy için şimdiden rezervasyon yaptırabilirsiniz

Samsung, genellikle, kaydolduğunuz şeyi tanıtmadan önce, yaklaşan telefonları için rezervasyonları açar.

Yine durum bu, bir sonraki Galaxy cep telefonunu rezerve edebileceğiniz ve 50 $ ‘lık Samsung perakende kredisi alabileceğiniz, sonraki Galaxy Book’u 50 $ krediyle veya her ikisini birden rezerve ederseniz 100 $ alabileceğiniz yer.

Buradaki iyi faktör, rezervasyonun sizin tarafınızdan herhangi bir özveri gerektirmemesidir.

Adınızı ve e-posta adresinizi yazın ve cihaz piyasaya çıkar çıkmaz Samsung sizinle iletişime geçecektir. Şimdi bir şey ödemenize ve hatta banka kartı bilgilerinizi girmenize gerek yok.

Bu yüzden, Samsung her şeyi 1 Şubat’ta açıklayacağı için bizi izlemeye devam edin.

Comments are closed.